Site Loader

Test MIŁOŚCI.

Ktoś uroczo burknie, że testowanie miłości, to nic innego jak brak zaufania do partnerki / partnera i sprawdzanie, czy druga połowa dobrze komponuje się w plan: przyszłość. A przyszłość to: małżeństwo (współczesna, skromniejsza forma – konkubinat), dom, dzieci plus elementy uzupełniające całokształt wspólnego – MY.

Ktoś tam powie – że jak, to tak?! Tak się nie robi! Partnerka / partner to nie usługa, ani produkt z dożywotnią gwarancją, który ma spełniać nasze oczekiwania lub zachcianki. Trzeba być elastycznym, nie wiadomo co życie przyniesie i jak chcesz mieć gwarancję z rodowodem, to sobie kup kota, rybki albo psa…

Kobiety oceniają autentyczność męskiego zaangażowania i uczucia poprzez:

OŚWIADCZYNY – pierścionek, koniecznie z diamentem, wraz z certyfikatem potwierdzającym autentyczność kamienia i jego aktualną wartość na rynku (coś, jak giełda papierów wartościowych). Znam jedną dziewczynę, która zażyczyła sobie pierścionek z tan-za-ni-tem, ponieważ złoża tego szlachetnego kamienia są od dawna na wyczerpaniu, a owa panienka chciała mieć na palcu coś, co będzie na miarę disneyowskiej księżniczki. Nota bene, moim skromnym zdaniem, bardzo intratna inwestycja finansowa.

MAŁŻEŃSTWO – w tym pakiecie MY, wspólny zakup domu lub mieszkania, łącznie z posadzeniem drzewa w ogrodzie. Jeśli ogrodu nie ma, to pelargonie na balkonie, ewentualnie pomidory doniczkowe; w każdym razie coś, co się dobrze prezentuje jako tło wspólnych zdjęć w galerii #niezapomnianechwile. Auto tylko rodzinne (żaden normalny facet nie kupuje cabrio do przewozu rodziny wraz z dziećmi).

DZIECKO – mężczyzna, który pragnie dziecka i decyduje się na rolę ojca, zawsze w oczach kobiety urasta do rangi boga. Nie znam takiej, która oprze się takiemu oświadczeniu. A nawet jeśli się zaparła, to była chwilowa zaćma. Chcę mieć z Tobą dziecko! – niezawodne, działa jak najlepszy afrodyzjak. 

Proszę nie podważać – to są fakty, nie mity.

Aktualny partner, narzeczony, a w dalszej kolejności mąż, który po drodze, nie zapomina o  rocznicach – Nadmieniam, że kobiety same ustalają daty rocznic, w tym: rocznica poznania, pierwszego seksu, pierwszego wspólnego urlopu, przedstawienia partnera rodzinie. Do tego dochodzą: imieniny, urodziny, dzień kobiet, dzień dziewczyny, walentynki, święta zimowe i wiosenne. W między czasie: szampańskie obchody awansów zawodowych, jak i spontanicznie akty adoracji, z wybornym seksem przyprawiającym o zawrót głowy – wskakuje z automatu na pozycję: IDEAŁ-WOOW.

na marginesie – współczuję Mężczyznom, szczerze i autentycznie Chłopaki!


Test MIŁOŚCI w praktyce.

Zanim jednak aktualny partner…
Zaznaczam, pod żadnym względem nie gloryfikuję kobiet. Mamy w końcu wymodlone równouprawnienie, z którego płeć żeńska bardzo sprytnie korzysta, jak tylko nadarzy się okazja. Równouprawnienie – argument jak taran, nie do pokonania. Koniec kropka. 

A poniższy przykład można spokojnie odwrócić rolami.

Rodzaje testów w praktyce. Przykładowe wyniki testu:
– pozytywny
– negatywny
– niejednoznaczny (partner / partnerka powtarza test, jak tylko będzie okazja)

Praktyka: Jedno z Was zachoruje na urlopie. Lody, klimatyzacja albo nadmiar kolorowych drinków. Oczekujesz opieki i pomocy? Zaznaczam, że jedno z Was dyszy z bólu gardła, kataru, a łamanie w kościach, przypomina to u starego psa na deszcz.

I co w takiej sytuacji? Niby nic, a jednak… Partner nie chce przegapić atrakcji na urlopie i odstawia swoją zainfekowaną połowę serca do pokoju. Następnie udaje się w tango i cash nad basenem, w towarzystwie nowo poznanych kolegów, którzy po kilku głębszych, stają się męską wersję gotowych na wszystko.

Autentyczne reakcje partnera, bez zmiany kontekstu: 

– No, chora jesteś i co ja mam zrobić? Mam tu z tobą siedzieć??
– Ja też jestem na urlopie. Jak coś chcesz to daj znać, mam telefon przy sobie. 
– Masz jakieś leki, to zażyj albo na recepcji będą mieli. Jak będziesz miała 39 gorączki, to coś się pomyśli.
– Kolacja jest od 19, to przyjdź albo zajdę po ciebie, ale nie wiem czy w sumie będę jadł. etc.

Puenta jest krótka. Wynik testu jest czytelny.
A jeśli, nie daj boże Czytelniczko, masz jeszcze wątpliwości… może wynik niejednoznaczny…? To proszę, powtórz test!

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *